Anna Wyszkoni akustycznie. Koncert z okazji Dnia Kobiet.

Anna Wyszkoni akustycznie

Zapraszamy na akustyczny koncert Anny Wyszkoni.

8 marca 2020, godz. 17.00
Hala OSRiR, ul. Łódzka

Bilety w cenie od 75 zł do kupienia >>>TUTAJ<<<

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków, na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni koncert – o Annie Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat. Najnowszy krążek w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa„. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł Przeboju Lata 2017 radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los„, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”.  Album uzyskał status platynowej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy „Pan i Pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani„, „Z ciszą pośród czterech ścian„, „Zapytaj mnie o to, kochany„, „Biegnij przed siebie„, „W całość ułożysz mnie„, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam„. Najnowszy utwór ani „Księżyc nad Juratą” był jednym z Przebojów Lata 2019.

Zobacz także: VOX – koncert z okazji Dnia Kobiet